Budowa I etapu Nowego Złotna zakończy się przed czasem

2014.02.17

Budowa pierwszej części osiedla Nowe Złotno w Łodzi, powstającego na Polesiu, w kwartale ulic Rąbieńskiej, Traktorowej i Cedry, zostanie zakończona na długo przed planowanym czasem. Klienci odbiorą klucze do mieszkań na wiosnę, a nie jak zakładano początkowo - w czerwcu 2014. Dzięki temu szybciej ruszy budowa drugiego etapu osiedla.

Nowe Złotno to projekt mieszkaniowy realizowany przez Grupę PROFIT Development na Polesiu. W tej chwili końca dobiegają prace budowlane związane z wzniesieniem I etapu inwestycji - budynku wielorodzinnego z pięcioma klatkami schodowymi. Inwestycja zróżnicowana jest zarówno architektonicznie, jak i wysokościowo (od 4 do 6 kondygnacji).

Klienci mogą wybierać w ofercie mieszkań dwu-, trzy- oraz czteropokojowych o metrażach od 40 do 82 m2, wyposażonych w balkon, taras lub loggie. W tej chwili z oferty 131 dostępne pozostały 42 lokale.

Koncepcja Nowego Złotna zakłada także powstanie II etapu osiedla. Inwestycja będzie realizowana dwustopniowo: w pierwszym podetapie powstanie 79 lokali w trzech klatkach schodowych. W sprzedaży, która już się rozpoczęła, znajdują się dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Do mieszkań położonych na parterze przynależeć będą ogrodzone tarasy, a wszystkie mieszkania będą wyposażone w duże balkony i tarasy.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Nowe Złotno, Profit Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.