PwC Polska z siedzibą w biurowcu Ogrodowa Office w Łodzi

2018.03.01

Kolejnym najemcą biurowca Ogrodowa Office w Łodzi została firma PwC Polska, która świadczy specjalistyczne usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Inwestorem budynku w centrum miasta jest Warimpeks.

Firma doradcza CBRE, reprezentując WX Office Development 2 – spółkę należącą do Warimpeksu, właściciela biurowca przy Ogrodowej 8, pozyskała kolejnych najemców, w tym firmę PwC Polska. W łódzkim budynku znajdzie się nowa siedziba spółki, która pełniła będzie głównie funkcję biurową, ale i reprezentacyjną.

Kolejnym najemcą biurowca będzie Bank Handlowy w Warszawie S.A., działający pod marką Citi Handlowy, który wynajął powierzchnię biurowo-handlową.

Ogrodowa Office to nowoczesny budynek, który powstaje przy skrzyżowaniu ulicy Ogrodowej i Zachodniej. Biurowiec oferuje 28 600 metrów kwadratowych powierzchni najmu, w tym 3 900 mkw. zostało przeznaczonych pod handel. Pod budynkiem znajduje się hala garażową na 300 miejsc postojowych.

WX Office Development 2 sp. z o.o. to część Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG – austriackiej spółki dewelopersko-inwestycyjnej.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Ogrodowa 8 Office, Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG, CBRE Property Management Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.