Ponad 56 mln euro za trzy biurowce w łódzkiej Fuzji


2022.01.12
Autor: Urbanity.pl
Podpisana została przedwstępna umowa sprzedaży trzech biurowców należących do kompleksu Fuzja w Łodzi, który realizowany jest przez Echo Investment.

Grupa KGAL, wiodący niezależny zarządca inwestycji i aktywów podpisał przedwstępną umowę kupna trzech budynków biurowych w kompleksie Fuzja. Biurowce o łącznej powierzchni 22 000 mkw. zostały sprzedane za kwotę ponad 56,4 mln euro. W transakcji Echo Investment było wspierane przez Colliers oraz kancelarie Allen & Overy i Baker McKenzie.

Fuzja to wyjątkowa inwestycja postindustrialna w centrum Łodzi, która łączy historię z nowoczesnością. Przy ulicy Tymienieckiego na powierzchni blisko 8 hektarów powstaną mieszkania, biura i powierzchnie usługowe, a także sklepy i restauracje. Kompleks zaoferuje ponadto nowe miejskie place, przestrzenie wspólne i tereny zielone. Za projekt inwestycji odpowiada pracownia Medusa Group.

Trzy budynki biurowej łódzkiej Fuzji są obecnie w budowie i zostaną oddane do użytku w tym roku. Głównym najemcą będzie Fujitsu Poland Global Delivery Centre, które zdecydowało się skonsolidować tam swoje biuro, zajmując 16 300 mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.