Pierwszy w Polsce hotel Aiden by Best Western z wnętrzami w nowojorskim stylu

2021.09.17

Oferta hotelowa Łodzi wzbogaci się o pierwszy w Polsce hotel Aiden by Best Western, który zlokalizowany będzie w pobliżu Manufaktury.

W centrum Łodzi znajduje się Hotel Reymont, który wchodzi w skład grupy Polskiego Holdingu Hotelowego. Obiekt poddany zostanie modernizacji, po której funkcjonował będzie pod szyldem Aiden by Best Western. Będzie to pierwszy tego typu hotel w Polsce.

Pracownia architektoniczna KM Rubaszkiewicz zaprezentowała koncepcję hotelu Aiden by Best Western, który będzie znajdował się w pobliżu Manufaktury. W obiekcie dostępnych będzie 61 pokoi hotelowych, a wnętrza hotelu inspirowane będą nowojorskim stylem Hamptons. Pojawią się jasne, delikatne barwy piaskowe, które w połączeniu z kolorami głębokiego granatu wprowadzają w spokojny klimat.

Hotel Reymont, który po remoncie będzie rozpoznawalnym punktem na mapie miasta, Budynek zostanie odświeżony z zewnątrz, a jego wnętrzu nadany będzie nowoczesny styl. Dla poprawy jego funkcjonowania przeprowadzona zostanie również zmiana zagospodarowania terenu. Pojawi się podświetlenie wejść oraz iluminacja elewacji, gzymsów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.