Pierwsza wiecha na budowie Hi Piotrkowska 155

2019.05.14

Na budowie powstającego kompleksu biurowo-usługowego Hi Piotrkowska 155 w Łodzi odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, co oznacza, że gotowa jest konstrukcja budynku hotelu i małego biurowca.

Hi Piotrkowska 155 będzie wielofunkcyjnym kompleksem w centrum Łodzi, który gotowy będzie w przyszłym roku. Wykonawca inwestycji zakończył konstrukcję budynku hotelu i małego biurowca. Z kolei najwyższy budynek w kompleksie, 82-metrowa wieża ma już drugie piętro.

Zawieszenie wiechy odbyło się na budowy hotelu, w którym funkcjonował będzie Hampton by Hilton oraz na małym budynku biurowym przy ulicy Piotrkowskiej. Aktualnie prace konstrukcyjne toczą się na najwyższym budynku kompleksu, gdzie budowane są ściany na piątym piętrze biurowca.

Hi Piotrkowska 155 docelowo tworzyć będą dwa biurowce - 21-piętrowa wieża i 5-piętrowy budynek, który przylegał będzie do pierzei ulicy Piotrkowskiej oraz hotel Hampton by Hilton. Łączna powierzchnia biurowa do wynajęcia to 21 000 mkw. klasy A+, uzupełnione o 5 000 mkw. powierzchni pod handel i usługi. Hotel Hampton by Hilton będzie 8-kondygnacyjnym budynkiem z 149 pokojami i restauracją.

Wiadomo już, że w Hi Piotrkowska otwarta zostanie m.in. kawiarnia Starbucks, drogeria HEBE, automatyczny klub fitness Just GYM, sklep Żabka oraz Delikatesy Fabryczne, piekarnia i Apteka Europejska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.