Miniaturka Nowy Ratusz w Nowym Centrum Łodzi

Nowy Ratusz w Nowym Centrum Łodzi
Łódź

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Rodzaj struktury
Budynek
Funkcja główna
administracji państwowej
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy , biurowy
Status
planowany

Dane techniczne

Opis

Nowy Ratusz w Nowym Centrum Łodzi ma być zrealizowane w Łodzi, zlokalizowane przy Wojciecha Jerzego Hasa, Rodziny Scheiblerów. Projekt nieruchomości powstał w pracowni Projekt Oficyna. W pobliżu stoją zespół budynków EC-1 Łódź - Miasto Kultury i Nowe Centrum Miasta oraz zbudowany zostanie zespół budynków Rynek Kobro.

Ostatnio zmodyfikowano 2021-04-10 09:13:18

Wiadomości o Nowy Ratusz w Nowym Centrum Łodzi

Powiązane firmy

Forum opinii Nowy Ratusz w Nowym Centrum Łodzi


 • Gosc
  Gość
  2021-04-11 16:33:46
  Wiecej pustych hoteli i biurowcow a moze lepiej odbudowac przemysl lekki, ktory padl przez strajki i glupia polityke

  Dochod narodowy tworzy miedzy innymi produkt finalny ,ktory sie z zyskiem sprzedaje

 • Rick
  Gość
  2021-04-13 13:42:38
  No teraz już wiem na co pójdą podwyżki "za wszystko" i przyoszczędzone środki na drogach dojazdowych do A1, A2 i S14 - odetchnąłem z ulgą. Ps. jak już budują nowy UMŁ, to na stałe przy wejściu służbowym powinien być obowiązkowy alkomat i narkotest - bez tego zwłaszcza "góra" nie powinna siadać do "pracy".

 • tomaszdyg
  Gość
  2021-04-14 23:15:59
  Znów przestrzeń będzie zalana betonem, vide Dworzec Kolejowy Łódź-Fabryczna. Projekt rodem, jak z lat sześćdziesiątych z rdzawą elewacją, która była modna na przełomie XX i XXI. A może życie urzędowe mogło by być bardziej skromne. Ulice Łodzi dziurawe jak ser szwajcarski, znaczna część infrastruktury mieszkaniowej miasta to ruiny, bądź slumsy w których nie ma nie tylko WC, łazienek, ale i bieżącej wody - zapraszam na Bałuty. No ale są "priorytety" dokładnie takie jak w skorumpowanych krajach postradzieckich i afrykańskich. A pieniądze, przecież są z kiesy miasta, czyli niczyje, więc rządzące "elity" mogą się bawić.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.