Nowe mieszkania od SGI na łódzkich Bałutach


2021.03.30
Autor: Urbanity.pl
Poszerzona została oferta mieszkań spółki deweloperskiej SGI w Łodzi. W dzielnicy Bałuty realizowane jest Osiedle Sokołówka, którego kolejne lokale trafiły właśnie do sprzedaży.

Sokołówka IV to kolejny etap spółki deweloperskiej SGI na łódzkich Bałutach. Oferta firmy została poszerzona o 63 mieszkania, których powierzchnia została rozplanowana od 52 do 123 metrów kwadratowych. Na nowych mieszkańców czekać będą także 63 miejsca parkingowe oraz boksy rowerowe. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw. Inwestycja ma być gotowa w połowie 2023 roku.

Osiedle Sokołówka to inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Bałuty. Na początku 2021 roku ruszyła budowa czwartego etapu, którego oferta składa się z mieszkań 2, 3, 4 i 5-pokojowych, a metraże zaczynają się od 52 mkw. Na ostatnim piętrze zaplanowano mieszkania o powierzchni ponad 100 mkw., z dużymi tarasami, oferującymi panoramiczny widok na okolicę.

Za projekt architektoniczny Sokołówka IV odpowiada pracownia Mellon ze Szczecina. Osiedle będzie częściowo ogrodzone, a powstający budynek monitorowany.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.