Kolejne mieszkania gotowe nad doliną rzeki Sokołówka na łódzkim Julianowie


2023.05.18
Autor: Piotr Maślak
Trwa przekazywanie kluczy do nowych mieszkań w ramach kolejnego etapu osiedla Sokołówka w dzielnicy Julianów w Łodzi. Deweloper SGI poinformował już, że wkrótce rozpocznie się budowa następnej części inwestycji.

Osiedle Sokołówka na łódzkim Julianowie znajduje się tuż nad doliną rzeki Sokołówka, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Mickiewicza. Firma SGI, która jest deweloperem inwestycji, zakończyła już realizację IV etapu osiedla i rozpoczęła przekazywanie kluczy nowym właścicielom mieszkań.

Do użytku oddane zostały kolejne dwa budynki inwestycji o wysokości pięciu i ośmiu kondygnacji, które połączone zostały na parterze halą garażową z 63 miejscami parkingowymi. Łącznie w budynkach znajdują się 63 mieszkania o metrażach od 52 do 123 mkw. i rozkładach 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych, do których przynależy loggia, a do penthouse’ów na ostatnich piętrach przestronne tarasy. Mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji miejsca postojowe na zewnątrz, rowerownię, wózkownię oraz komórki lokatorskie.

Za projekt architektoniczny IV etapu inwestycji odpowiada pracownia Mellon.

Wkrótce deweloper przystąpi do budowy V etapu osiedla Sokołówka. W tej części inwestycji wybudowane zostaną dwa 8-piętrowe budynki, w których zaplanowano łącznie 89 mieszkań 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych o powierzchni od 47 do ponad 130 mkw. Każdy lokal posiadał będzie loggię lub taras. Dla zmotoryzowanych przewidziano 46 miejsc postojowych wewnętrznych i 62 zewnętrzne. Będzie także 16 boksów rowerowych i 21 komórek lokatorskich. Mieszkania V etapu osiedla mają być gotowe w II kwartale 2025 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.