Łódzkie Apartamenty Zdrowie z finansowaniem

2016.04.19

Upper Finance Consulting pozyskał dla Apartamenty Zdrowie Sp. z o.o. Sp. k. finansowanie kredytowe w wysokości 33 mln zł w banku Raiffeisen. Spółka realizuje Apartamenty Zdrowie w Łodzi, w dzielnicy Polesie.

Koniunktura na rynku nieruchomości mieszkaniowych polepsza się z kwartału na kwartał. Znajduje to potwierdzenie również na łódzkim rynku, przez wielu uważanym za trudny. W Łodzi nadal dominują stare zasoby mieszkaniowe, więc tym bardziej nowe budownictwo wpisuje się w potrzeby mieszkańców. W związku z tym obserwujemy po stronie banków rosnące zainteresowanie finansowaniem inwestycji mieszkaniowych w tym mieście


- mówi Iwona Załuska, prezes zarządu Upper Finance Consulting.

W ofercie Apartamentów Zdrowie, które powstają przy ul. Srebrzyńskiej w ramach unikalnego w skali miasta projektu rewitalizacji przestrzeni postindustrialnej, znajdują się 154 apartamenty o powierzchniach 34 do 175 mkw. z loggiami lub ogródkami, od 1- po 6-pokojowe, w tym również lokale dwupoziomowe o wysokości nawet do 5,6 m. Lokale oferują wyjątkowy widok na panoramę miasta i zieleń parku.

Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany. Na miejscu znajduje się sala fitness, a także plac zabaw dla dzieci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Lodzianin z krwi i kosci
    Gość
    2016-04-20 09:59:41
    Jak deweloper chce zbudowac zaufanie wsrod potencjalnych nabywcow, skoro juz 6 lat nieudolnie przymierzal sie do budowy? Ostatnia huczna premiera inwestycji (2 lata temu) skutkowala tym, ze na obecna chwile wszystkie umowy rezerwacyjne zostaly anulowane.
    Jednym slowem zycze duzo cierpliwosci kupcom tych "apartamentow" :)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.