Łódź z platformą mieszkań na wynajem - Resi4Rent

2019.11.25

Przy ulicy Wodnej w Łodzi działa już budynek Resi4Rent, który oferuje mieszkania na wynajem średnio i długoterminowy. Inwestycja otrzymała już pozwolenie na użytkowanie.

Resi4Rent jest instytucjonalną platformą mieszkań na wynajem średnio i długoterminowy. Spółka ma obecnie siedem projektów w budowie lub w fazie zaawansowanego planowania. Docelowo tego typu inwestycje mają być obecne w sześciu największych polskich miastach - w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu.

Pierwszym miastem, w którym pojawiła się platforma Resi4Rent jest Wrocław, gdzie przy ulicy Rychtalskiej powstały 302 mieszkania. Drugim polskim miastem jest Łódź z inwestycją przy ulicy Wodnej. W łódzkim budynku znajduje się 219 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - w ofercie dostępne są lokale jednopokojowe, z sypialnią i salonem, a także z dwoma lub trzema sypialniami i salonem.

Za proces budowlany odpowiada nasz współwłaściciel, Echo Investment. Nad jakością dostarczanych usług czuwa zespół asset managerów Griffin Real Estate.

Na początku 2020 roku oddany zostanie do użytku kolejny budynek we Wrocławiu z mieszkaniami Resi4Rent. Na Kępie Mieszczańskiej powstaje 270 lokali pod wynajem średnio i długoterminowy. W III kwartale 2020 roku ruszy wynajem projektu zlokalizowanego w stołecznych Browarach Warszawskich (450 mieszkań).

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.