Jacuzzi na dachu i dwupoziomowe apartamenty - tak prezentuje się nowa inwestycja premium w Łodzi


2020.10.27
Autor: Gazeta.pl
Łódzka spółka Revisit Home rozpoczęła budowę nowej inwestycji klasy premium w Łodzi pod nazwą Słoneczne Tarasy. Ceny mieszkań zaczynają się od 8 500 zł za mkw.

Słoneczne Tarasy powstają na działce przy ulicy Kilińskiego 12 przy skrzyżowaniu z ulicą Pomorską w Łodzi. Inwestycja klasy premium składała się będzie z budynków ułożonych w kształt zbliżony do litery T i zaoferuje łącznie 100 mieszkań. Ceny zaczynają się od 8 500 zł za mkw.

W łódzkiej inwestycji spółki Revisit Home znajdą się m.in. dwupoziomowe apartamenty z ogródkami w parterze z windą prowadząca bezpośrednio do mieszkań. Przyszli mieszkańcy Słonecznych Tarasów będą mieli możliwość zamontowania na dachu jacuzzi. W podziemnym parkingu samochodowym znajdzie się miejsce na 122 samochody.

Inwestycja przy Kilińskiego 12 oferuje również siedem lokali użytkowych o łącznej powierzchni 300 mkw., które otoczą pierwszy dziedziniec bliżej ul. Kilińskiego. Wszystkie dachy kompleksu pokryte zostaną zielenią, a każde mieszkanie na najwyższym piętrze będzie miało przypisaną dla siebie powierzchnię dachu odpowiadającą mniej więcej powierzchni apartamentu.

Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji to 7 000 mkw., z czego 6 700 mkw. to powierzchnia mieszkaniowa. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Strabag. Budowa Słonecznych Tarasów potrwa 1,5 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.