Hilton w centrum Łodzi już przyjmuje pierwszych gości. Ile zapłacimy za pobyt w hotelu?


2022.09.30
Autor: Piotr Maślak
Z dużym opóźnieniem otwarty został 3-gwiazdkowy hotel Hampton by Hilton City Center Łódź, który funkcjonuje przy ulicy Piotrkowskiej, w ramach kompleksu Hi Piotrkowska. Ile zapłacimy za pobyt w nowym hotelu w ścisłym centrum Łodzi?

12 lat - tyle trzeba było czekać na otwarcie 3-gwiazdkowego hotelu Hampton by Hilton City Center Łódź przy Piotrkowskiej 157. Opóźnienie wynikało z kilkukrotnego wstrzymywania budowy kompleksu Hi Piotrkowska, a następnie pandemii koronawirusa.

Pomimo, że oficjalnej inauguracji hotelu nie było, to pierwsi goście mogą już korzystać z oferty Hampton by Hilton City Center Łódź. Zarządzany przez Apex Alliance Hotel Management obiekt, dysponuje 149 pokojami na siedmiu piętrach, trzema salami konferencyjnymi oraz salą fitness. W hotelu znajduje się także ogólnodostępna restauracja z barem i strefą relaksu w dużej, otwartej przestrzeni w sąsiedztwie lobby.

Cena za najtańszy pokój zaczyna się od 256 zł za dobę.

Hi Piotrkowska to kompleks wielofunkcyjny w ścisłym centrum Łodzi z biurami o powierzchni 21 000 mkw. w standardzie klasy A, a także lokalami handlowo-usługowymi i wspomnianym hotelu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.