Gotowa kolejna część osiedla Chojny Park w Łodzi

2020.12.21

Zgodnie z harmonogramem zakończyła się budowa czwartego etapu osiedla Chojny Park w Łodzi, którego deweloperem jest firma Atal.

W IV etapie łódzkiej inwestycji Chojny Park powstało 105 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni i układach od kawalerek po 4-pokojowe lokale. W ofercie znajduje się ostatnie 15 mieszkań.

Osiedle Chojny Park w Łodzi zlokalizowane jest przy ulicach Sąsiedzkiej i Kurczaki i składa się z budynków wielorodzinnych, których uzupełnieniem są domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Docelowo inwestycja zaoferuje dwanaście budynków i 31 domów szeregowych.

W I etapie Chojny Park powstały dwa 6-kondygnacyjne budynki z 172 mieszkaniami. Obok wybudowanych zostało pięć kolejnych budynków z 236 mieszkaniami. III etap osiedla to 31 domów zbudowanych w czterech szeregach. Wszystkie mieszkania z pierwszych trzech etapów znalazły już swoich właścicieli.

Obecnie Atal prowadzi budowę piątego etapu, w którym powstaną dwa budynki oferujące 96 mieszkań. W sprzedaży znajduje się jeszcze 51 lokali.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.