Echo rusza z biurowcem React w Łodzi


2019.05.21
Autor: Urbanity.pl
Rozpoczęła się budowa pierwszego etapu łódzkiego kompleksu biurowego React, który wznoszony jest na działce na rogu ulicy Kilińskiego i alei Piłsudskiego. Inwestorem jest Echo Investment.

W grudniu 2018 roku wydane zostało pozwolenie na budowę I etapu kompleksu biurowego React w Łodzi, a dzisiaj na działce przy ulicy Kilińskiego rozpoczęły się prace budowlane.

React, którego projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni Litoborski+Marciniak, docelowo zaoferuje prawie 50 000 mkw. powierzchni najmu o najwyższym standardzie technicznym. I etap inwestycji zakłada budowę biurowca o powierzchni blisko 15 000 mkw. Pierwsi najemcy będą mogli się wprowadzić do swoich nowych biur w drugiej połowie przyszłego roku.

Inwestycja powstaje na rogu ulicy Kilińskiego i alei Piłsudskiego w Łodzi. Sercem nowego biurowca ma być reprezentacyjna, dwupoziomowa część wejściowa z recepcją i strefą chillout. Z kolei na antresoli mieścił się będzie bar kawowy, a w jego najbliższym otoczeniu - strefy dla integracji i wypoczynku. Projekt zakłada również miejsce m.in. na ogródek kantyny oraz specjalną przestrzeń, w której będzie można oglądać filmy.

Komentarze


  • wspanialy_czlowiek
    Użytkownik
    2019-05-22 14:35:35
    Wspaniała inwestycja

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.