Dwie kluczowe umowy najmu w drugiej fazie University Business Park

2015.09.08

Dwie nowe umowy najmu zostały podpisane w łódzkim kompleksie biurowym University Business Park. Łączna powierzchnia, która zajęta zostanie przez nowych najemców wynosi 9000 metrów kwadratowych.

Globe Trade Centre S.A. podpisała umowy najmu z dwoma firmami, w tym Fujitsu w biurowcu University Business Park (II etap). Oznacza to, że budynek został skomercjalizowany już w 50 procentach. Nowi najemcy wprowadzą się do łódzkiego biurowca w pierwszej połowie przyszłego roku. W procesie wynajmu powierzchni inwestorowi doradzała firma Cushman & Wakefield.

Drugi etap University Business Park to nowoczesny budynek biurowy o powierzchni najmu wynoszącej 19,4 tys. mkw. w standardzie klasy A. Budynek jest obecnie realizowany, a jego zakończenie zaplanowano na kwiecień przyszłego roku.

Kompleks University Business Park oprócz pomieszczeń biurowych oferuje również - restaurację, kawiarnię oraz inne udogodnienia.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o University Business Park, Globe Trade Centre, Cushman & Wakefield Healey & Baker

Komentarze


  • ytor
    Gość
    2015-09-09 18:33:22
    Fujitsu pierwszym najemcą, a drugim ... nikt? Artykuł jest nie spójny i brakuje informacji/nazwy na temat drugiej firmy.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.