Barry Callebaut powiększa swoje łódzkie biuro dwukrotnie

2020.10.06

Międzynarodowa grupa Barry Callebaut powiększyła swoje centrum usług wspólnych w biurowcu University Business Park II przy ulicy Wólczańskiej w Łodzi.

Firma Barry Callebaut należy do międzynarodowej grupy, która założona została z fuzji dwóch koncernów zajmujących się produkcją czekolady – francuskiej firmy Cacao Barry i belgijskiej Callebaut. Główna siedziba znajduje się w Zurychu.

W łódzkim biurowcu University Business Park II firma renegocjowała umowę najmu 3007 mkw., dzięki czemu centrum usług wspólnych powiększy się o 3011 mkw. Najemca wspierany był przez firmę doradczą Colliers International. Barry Callebaut jest obecne w University Business Park II od 2015 roku.

University Business Park składa się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków biurowych, które łącznie oferują ponad 40 000 mkw. powierzchni. Biurowce znajduje się przy ulicy Wólczańskiej w Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Piotrkowskiej i Politechniki Łódzkiej. University Business Park dysponuje certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.