Biurowiec przy Dowborczyków 18 w Łodzi przyciągnął kolejnego najemce


2022.08.09
Autor: Piotr Maślak
Nowym najemcą biurowca Łódź.Work został światowy lider w dziedzinie rozwoju i dostaw technologii procesowych, automatyki i usług dla przemysłu celulozowo-papierniczego oraz energetycznego. Spółka Valmet, która notowana jest na giełdzie w Helsinkach, zatrudnia ponad 17 000 profesjonalistów na całym świecie.

Okam Capital, jako właściciel biurowca Łódź.Work w centrum Łodzi, podpisało umowę najmu z firmą Valmet, posiadającą 220 letnią historię działalności w przemyśle. Nowy najemca łódzkiego budynku biurowego, zlokalizowanego niedaleko dworca Łódź Fabryczna, oferuje unikalne na rynku, kompleksowe portfolio produktów i usług dla producentów tektury, papieru i papieru higienicznego.

W nowym biurze w Łodzi na powierzchni 570 mkw., rozwijane będą projekty dla segmentu małych i średnich maszyn do produkcji papierów higienicznych dostarczane dla międzynarodowego grona klientów. Umowa najmu podpisana została na okres pięciu lat.

Łódź.Work to biurowiec przy ulicy Dowborczyków 18, który powstał na terenach po dawnej fabryce Teodora Meyerhoffa. Obiekt powstał w ramach koncepcji Nowego Centrum Łodzi. Najemcy biurowca mają do dyspozycji m.in. wypożyczalnię eko-pojazdów oraz elektrycznych rowerów i hulajnóg, a także stojaki na rowery. Łódź.Work to także strefa chill-out, elegancka recepcja oraz zaplecze sanitarne i socjalne. W planach jest także powstanie przestrzeni pod foodtruck’i na ternie budynku.

Jednym z najemców w Łódź.Work jest PKP Energetyka, która zajmuje powierzchnię o wielkości niemal 400 mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.