Nowe Centrum Łodzi z budynkiem Łódź.Work

2020.06.24

W Centrum Łodzi powstała nowa przestrzeń dla start-upów, agencji kreatywnych, freelancerów, firm IT, prawników, doradców oraz wszelkich innych, poszukujących niebanalnej powierzchni biurowej.

Łódź.Work to najnowsza inwestycja biurowa, która mieści się w zrewitalizowanym budynku fabryki Teodora Meyerhoffa. Pierwotnie w zabytkowej, XIX-wiecznej fabryce mieściły się zakłady włókiennicze, potem przez wiele lat zakłady graficzne. Obecnie, dzięki spółce OKAM Global Commercial, obiekt odzyskał dawny blask.

Budynki dawnej fabryki Teodora Meyerhoffa mieszczą się przy ulicy Dowborczyków 18. Dzięki rewitalizacji w centrum Łodzi powstał nowoczesny biurowiec, który oferuje elastyczną i designerską powierzchnię utrzymaną w industrialnym klimacie. Biura w Łódż.Work można wynająć na okres nawet pół roku, moduły biurowe dowolnie łączyć i dzielić. Najem zaczyna się już na poziomie 48 zł za mkw. Elastyczne umowy typu „flex”, które upraszczają procedury i zapewniają możliwość wynajmu powierzchni nawet od 250 mkw.

Lada moment w budynku biurowym Łódź.Work pojawią się pierwsi najemcy, a kolejni zgłaszają się z zapytaniami do inwestora wpisując się na tzw. „waiting list”.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Kk
    Gość
    2020-06-25 18:51:33
    A to samo po polsku?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.