Amerykanie inwestują w Łodzi i otwierają biuro

2022.01.17

W Łodzi otwarte zostanie Centrum Usług Wspólnych firmy Axalta Coating Systems, która jest producentem lakierów, a jej produkty użyto na słynnych budynkach we Francji czy Hiszpanii.

Axalta Coating Systems Poland posiada w Polsce trzy lokalizacje - siedziba firmy mieści się w Warszawie i pełni funkcje administracyjne, centrum logistyczno-magazynowe połączone z ośrodkiem szkoleniowym w znajduje się w miejscowości Bronisze, natomiast w Łodzi powstał oddział farb proszkowych oraz budowane Centrum Usług Wspólnych.

Firma jest producentem lakierów, wyspecjalizowanym w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży lakierów ciekłych i proszkowych, a jej produktami pomalowane są m.in. łódzkie autobusy, dach dworca Łódź Fabryczna i ławki na dworcu Łódź Kaliska. Axalta, która współpracuje z Oplem, Volkswagenem, Scanią i Volvo to także pierwsza z firm, które zainwestowały w Łodzi w tym roku.

Centrum Usług Wspólnych Axalta Coating Systems Poland mieści się w biurowcu Opera Park, zlokalizowanym przy ulicy Jaracza 62/64. Niewielki, 5-kondygnacyjny budynek biurowy oferuje łącznie około 3 600 mkw. przestrzeni do pracy.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.