Strabag wybuduje centrum logistyczne dla NEUCA

2017.09.18

Budowa nowoczesnego centrum dystrybucji leków dla NEUCA w Toruniu wchodzi w nowy etap realizacji prac. Strabag, generalny wykonawca inwestycji kończy konstrukcję żelbetową budynku i rozpoczyna montaż konstrukcji stalowej dachu. Umowa podpisana została w lipcu br. z terminem realizacji planowanym na marzec 2018 r.

Nowe centrum logistyczno-magazynowe NEUCA powstanie na terenie byłej jednostki wojskowej (JAR) przy ul. Fortecznej. W ramach przedsięwzięcia zostanie zagospodarowany 6,5-hektarowy grunt, na którym powstanie kompleks o powierzchni ponad 17 tys. mkw. Zautomatyzowany magazyn będzie obsługiwać apteki w północnej i centralnej Polsce oraz współpracować z magazynami lokalnymi w Gdańsku, Koszalinie, Olsztynie i Łodzi.

Zakres prac obejmuje kompleksowe wykonanie projektu wykonawczego oraz koordynację wszystkich branż w zakresie realizacji inwestycji, od dnia przekazania placu budowy do terminu uzyskania pozwolenia na użytkowanie, w tym roboty ziemne, prace żelbetowe, montaż konstrukcji stalowej, prace wykończeniowe i zagospodarowanie terenu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.