Przygotowania do budowy centrum wyprzedażowego Outlet Toruń


2015.09.11
Autor: Urbanity.pl
Inwestor - spółka Karawela - pierwszego w województwie kujawsko-pomorskim centrum wyprzedażowego złożył wniosek o prawomocne pozwolenie na budowę i poinformował również o osiągnięciu 50 proc. poziomu komercjalizacji obiektu.

Outlet Toruń powstanie przy głównej drodze wyjazdowej - Szosie Bydgoskiej i będzie połączeniem różnorodnych formuł handlowych na obszarze kilkunastu hektarów, który obejmie m.in. centrum wyprzedażowe Outlet Toruń, duży market spożywczy, salony meblarskie, centrum handlowo-wystawiennicze, obiekty typu convenience shopping center, stację benzynową oraz restaurację fast food.

Powstanie także infrastruktura rekreacyjno-sportowa w postacji m.in. skate parku, toru rolkarskiego, lodowiska oraz boiska do gry w piłkę siatkową i plażową. Dla zmotoryzowanych powstanie także parking samochodowy na około 1200 stanowisk.

Inwestycja realizowana będzie etapowo - w pierwszej kolejności powstanie Outlet Toruń o powierzchni oraz znany na rynku salon meblowy. W drugim etapie powstanie park handlowy o powierzchni około 10 tys. mkw.

Inwestor złożył już wniosek o prawomocne pozwolenie na budowę i planuje rozpocząć prace budowlane w czwartym kwartale bieżącego roku. Otwarcie toruńskiego outletu planowane jest w drugiej połowie przyszłego roku. Za wynajem powierzchni odpowiada The Blue Ocean Investment Group (BOIG).

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.