Otwarcie Vendo Parku w Inowrocławiu. W ofercie dziewięć sklepów


2021.09.30
Autor: Urbanity.pl
Mieszkańcy Inowrocławia mogą już robić zakupy w nowo otwartym parku handlowym firmy Trei Real Estate Poland pod szyldem Vendo Park.

Vendo Park w Inowrocławiu otwarty został przy ulicy Kasprowicza 13 i jest szóstym tego typu obiektem, który miał swoja inaugurację w tym roku. Sieć parterowych parków handlowych należy do firmy Trei Real Estate Poland.

Park handlowy w Inowrocławiu oferuje obecnie dziewięć sklepów, w tym KiK, Action, Maxi Zoo, MyCenter, Hebe, JBB, Piekarnia Grochola, Sinsay, a operatorem spożywczym jest Lidl. Na zewnątrz obiektu dostępny jest parking samochodowy na 242 stanowiska.

Inowrocławski Vendo Park powstał na terenie dawnego dworca PKS, na działce o powierzchni ponad 2,1 ha i jest drugą inwestycją firmy Trei w województwie kujawsko-pomorskim i 27. w skali kraju. Łączna powierzchnia otwartego właśnie parku handlowego wynosi prawie 5 000 mkw.

Generalnym wykonawcą inwestycji, której budowa ruszyła w styczniu 2020 roku była firma STB.

Trei planuje do końca roku otworzyć jeszcze podobne parki handlowe w Chorzowie i Radzyminie, a także zakończyć rozbudowę istniejącego Vendo Parku w Pułtusku. Deweloper powiększył również swój bank ziemi o nieruchomości w Siedlcach (1,6 ha), Radzyminie (0,5 ha) oraz we Wrocławiu (2,4 ha).

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.