Inwestycje kujawsko-pomorskie

Forum

 • Kuba Gość
  W Młynach nie bedzie hotelu. W środku znajdzie się miejsce dla ekspozycji nazwanych „Ogrody Wody”, „Muzeum Mózgu” i „Bydgoskie Dziedzictwo Kultury Przemysłowej”. Całością ma się opiekować nowa instytucja powołana przez Radę Miasta – Park Kultury.

 • Lidka Gość
  Lokalizacja super.Rezlizacja zakupionego mieszkania zgodna z umową. Super uczciwa firma. Przez cały czas czuło się dbałość o klienta.Gorąco polecam.
 • Hanka Gość
  Mieszkam na Karbowskiej 11d,miejsce nad garazami w projekcie mialo wygladac inaczej.To mial byc skwer z laweczkami i alejka wokol klombu .Zasiano trawe i wykonano beznadziejny klomb na ktorym brakuje roslin.Mieszkancy zaplacili pieniadze na to wraz z zakupem mieszkania.Ile czasu jeszcze bedziemy musieli czekac by wygladalo to jak zaprojektowano.Jestem rozczarowana
 • AZ Gość
  7500 zł
 • wnuk pacjentki Gość
  Szanowni Państwo.
  Proszę unikajcie tego szpitala, w którym nie dba się o pacjenta. Tam umarła moja BABUNIA. Była wspaniałą serdeczną osobą. Ordynator Miklas i szefowa pielęgniarek, która RZĄDZIŁA NAWET ORDYNATOREM, ZARAZILI moją babunię UROSEPSĄ! Gdy babcia wyła z bólu, to oni NIC NIE ROBILI, i nie zrobiliby nadal, gdybym nie zwrócił im uwagi, że nic nie robią a babunia cierpi!
  Ordynator Miklas powiedział, że jest ZDROWA, a babunia po kilku miesiącach ZMARŁA!
  Bardzo proszę, UNIKAJCIE X SZPITALA WOJSKOWEGO W BYDGOSZCZY!
  TAM POMOGĄ SZYBCIEJ UMRZEĆ!
 • Qq Gość
  Zabawnie się czyta pierwsze trzy opinie, które są tak sztucznie słodkie, że od razu wiadomo skąd się wzięły. Ja napiszę od siebie - jak na modernizację bomba i bardzo cieszy zmiana wizerunku budynku z zachowaniem modernistycznego pawilonu wyszła dobrze, chociaż szkoda też, że nie przypudrowano tarasu od strony Królowej Jadwigi, że nie dano współczesnych barierek podobnych do tych, które są na nadbudowie i tak dalej. Duży plus z jednym dosłownie mankamentem.

zobacz więcej...