Inwestycje w Bydgoszczy

Forum

 • Gość Gość
  Zgadzam się z poprzednikiem w 100 %. Przeklinam dzień w którym podpisałem z tą bandą umowe.
 • Qq Gość
  Zabawnie się czyta pierwsze trzy opinie, które są tak sztucznie słodkie, że od razu wiadomo skąd się wzięły. Ja napiszę od siebie - jak na modernizację bomba i bardzo cieszy zmiana wizerunku budynku z zachowaniem modernistycznego pawilonu wyszła dobrze, chociaż szkoda też, że nie przypudrowano tarasu od strony Królowej Jadwigi, że nie dano współczesnych barierek podobnych do tych, które są na nadbudowie i tak dalej. Duży plus z jednym dosłownie mankamentem.
 • Kurator Gość
  Uwaga na "Strobud Prefabrykacja"!!!! Ten bydgoski deweloper oszukuje!!! Co innego w opisie inwestycji, a co innego w rzeczywistości. Totalna fuszerka!!!!
 • wierchypołudnie Gość
  Tys piknie, byle by miały ponad 55 m i ładniejsą elewację. Niech się tys Bydgosc rozwijo hej!
 • Tymon Gość
  Budynek zyskał na atrakcyjności. Nadano mu modernistycznego charakteru.
 • Lovt Gość
  Co za bzdury. Klasyczne narzekanie malkontenta, który w całym swoim życiu i otoczeniu widzi tylko minusy.
  Dziwne jest to, że negatywnie komentują tu tylko ludzie mieszkający "obok", którzy wykazują się wyjątkową "troską" o budynek, w którym nie mają zamiaru mieszkać. Przypadek?
  Ja nie mieszkam "obok" tylko W Awiatorze. Miejsc w budynku jest wystarczająco dużo, znajomi jak do mnie przyjeżdżają, to bez problemu parkują wokół lub na Koszalińskiej. Dostawa do POLO czasem jest, ale w żaden sposób nie jest uciążliwa, do reszty sklepów TIRy nie przyjeżdżają. Wokół mam pełno możliwości zakupowych, co dla mnie jest ogromnym plusem, bo nie muszę nigdzie jeździć. Jeżeli dla kogoś Skłodowskiej-Curie jest ruchliwa, to chyba nigdy nie mieszkał w mieście. Poza tym ruchliwa to jest Fordońska lub Kamienna. Ja jestem zadowolony, miejsce jest świetne, wszędzie gdzie potrzebuję mam blisko.
 • Kol23 Gość
  Ja bym proponował postawienie 80-metrowego lub w okolicach 90 metrów wieżowca po drugiej stronie Trasy Uniwersyteckiej.

zobacz więcej...