Pasaż Chełmiński sprzedany. W Lidzbarku Warmińskim powstaje kolejny tego typu pasaż


2020.03.09
Autor: Urbanity.pl
Firma LCP Properties stała się nowym właścicielem Pasażu Chełmińskiego, zrealizowanego przez grupę TUF Real Estate, która obecnie prowadzi budowę Pasażu Warmińskiego w Lidzbarku Warmińskim.

Pasaż Chełmiński jest jednopoziomowym kompleksem handlowo-usługowym, który oferuje w trzech budynkach 5 700 mkw. Wśród najemców obiektu są takie sklepy jak m.in. Pepco, Rossmann, CCC, Martes Sport, Kik, Media Expert, Dealz oraz Biedronka. Pasaż Chełmiński, który otwarty został w 2019 roku, znajduje się przy ulicy Polnej 18 w Chełmnie. Zmotoryzowani mogą korzystać z parkingu samochodowego na ponad 170 stanowisk.

Pasaż Chełmiński jest pierwszą na rynku nieruchomości inwestycją grupy TUF Real Estate. Od listopada 2019 roku, firma buduje kolejny kompleks handlowo-usługowy, tym razem w Lidzbarku Warmińskim. [b]Pasaż Warmiński[/b] zaoferuje prawie 6 000 mkw., powierzchni do wynajęcia, na której znajdą się takie marki jak: CCC, Martes Sport, Pepco, Smyk, Media Expert i KIK. Inwestycja, która jest już w pełni skomercjalizowana, zostanie otwarta w listopadzie 2020 roku.

Autorem i zarazem biurem, które odpowiada za proces administracyjny kompleksu jest Pejot Studio, natomiast generalnym wykonawcą jest firma ILHO PL.

TUF Real Estate rozpoczął również prace przygotowawcze pod realizację obiektu w Golubiu Dobrzyniu. Ta inwestycja zostanie otwarta w 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.