Rusza realizacja Perłowej Doliny w Bydgoszczy


2018.03.09
Autor: Urbanity.pl
W marcu br. rusza budowa inwestycji mieszkaniowej Perłowa Dolina, która zlokalizowana jest na działce przy ulicy Orlej 47 w rejonie ulic Kossaka i Pięknej w Bydgoszczy. Podpisana została już umowa z generalnym wykonawcą osiedla.

Perłowa Dolina to dość odważny projekt, który powstaje w Dolinie Pięciu Stawów i składa się z kilka budynków połączonych galeriami w formie falistej. Łącznie w ramach osiedla powstanie 235 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 25 do nawet 180 metrów kwadratowych. Inwestycja zaoferuje również lokale usługowe oraz sklepy zlokalizowane w parterze. Łączna powierzchnia mieszkań wyniesie ponad 15 000 mkw.

Pod budynkami znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Wokół obiektów zaplanowano przede wszystkim zieleń z licznymi ławkami, urządzeniami do ćwiczeń oraz placem zabaw dla dzieci.

Projekt architektoniczny przygotował architekt Bartosz Konieczny z pracowni Lines Architekci. W dniu 17 lutego br., podpisana została umowa na generalne wykonawstwo I i II etapu inwestycji Perłowa Dolina z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym "LECH".

Deweloperem inwestycji jest spółka NK Polska Development.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.