Remont centrum handlowego Auchan w Bydgoszczy

2018.01.18

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz do końca marca bieżącego roku przejdzie remodeling. Zarządca obiektu, Immochan Polska, rozpoczął właśnie prace remontowe.

W ramach inwestycji powstanie nowa strefa relaksu, plac zabaw dla dzieci oraz pokój rodzica i dziecka. Remont przejdzie również strefa restauracyjna. Całość ma być gotowa na koniec marca.

Bydgoskie Centrum Handlowe Auchan zlokalizowane jest przy ulicy Rejewskiego 3. W obiekcie znajduje się prawie 50 sklepów i punktów usługowych. Firma Immochan Polska, która zarządza obiektem, zdecydowała się na jego odnowienie.

15 stycznia rozpoczęły się prace remontowe, które potrwają do końca marca tego roku. We wnętrzu galerii handlowej powstaną nowe, wygodne strefy relaksu. Powstanie nowy pokój rodzica z dzieckiem, bezpłatny plac zabaw dla dzieci, a w toaletach zostaną wydzielone specjalne kabiny dla dzieci, z niższymi sanitariatami. W wyniku remodelingu zmieni się również aranżacja strefy restauracyjnej, łazienek, przestrzeni do pracy wspólnej oraz przedsionków.

Za projekt remodelingu odpowiada pracownia architektoniczna Wena, a głównym wykonawcą prac remontowych jest firma Infine. Prowadzone prace wewnątrz galerii w żaden sposób nie ingerują w funkcjonowanie obiektu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.