Nowy właściciel Galerii Fordon w Bydgoszczy zapowiada wielkie zmiany

2021.05.12

Nowe sklepy, nowa oferta w segmencie fitness, przestrzeń biurowa, a także większe lokale dla dotychczasowych najemców - tak ma wyglądać po zmianach Galeria Fordon w Bydgoszczy, która została przejęta przez Keen Property Management.

Keen Property Management to znana na polskim rynku firma, która w swoim portfolio ma takie projekty jak: Galeria Victoria w Wałbrzychu, Plaza Rzeszów, supermarket Carrefour w Konstancinie-Jeziorna, Hotel Ibis Styles w Wałbrzychu oraz sieć siłowni CityFit. Teraz portfolio zostało wzbogacone o Galerię Fordon w Bydgoszczy.

Bydgoska galeria funkcjonuje na rynku od 2008 roku i składa się z czteropoziomowego obiektu przy ulicy Stanisława Skarżyńskiego 10. Nowym właścicielem został Keen Property Management, która zapowiada nową erę w działalności Fordonu. Firma ma już gotowy plan zmian, jakie chce wprowadzić w obiekcie.

Wkrótce rozpocznie się proces przemodelowania Galerii Fordon. W obiekcie pojawić mają się nowe marki z tzw. wysokiej półki, a także sieć siłowni CityFit. Powiększony ma zostać sklep Rossmann, Maxi Zoo i Action. Planowane jest również otwarcie placu zabaw dla dzieci. Najwyższa kondygnacja Fordonu zagospodarowana zostanie pod część biurową i gabinetową.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.