Galeria Pomorska: Rozpoczęły się prace wykończeniowe w nowym kinie Helios


2012.09.10
Autor: Urbanity.pl
Pod koniec sierpnia zakończył się etap głównych prac budowlanych na terenie kina, które powstaje na pierwszym piętrze Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Powierzchnia przyszłego multipleksu została przekazana sieci Helios w celu wykończenia obiektu. Otwarcie kina planowane jest na koniec tego roku.

Prace konstrukcyjne związane z budową kina na terenie Galerii Pomorskiej rozpoczęły się pod koniec kwietnia. W ciągu czterech miesięcy zbudowanych zostało siedem audytoriów i projektorowni, a także pomieszczenia techniczne oraz pokoje dla pracowników. 29 sierpnia powierzchnia przyszłego kina została przekazana sieci Helios w celu przeprowadzenia prac wykończeniowych. Wykonawcą tej części robót została ponownie firma AMB Group, która prowadziła tę budowę od początku, dotychczas na zlecenie właściciela Galerii Pomorskiej - Resolution Property.

"Dla widzów z miasta i okolic przygotowujemy 7 sal kinowych z 1200 miejscami siedzącymi, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt projekcyjny umożliwiający pokazy w technologii 3D" - powiedział Tomasz Jagiełło, prezes zarządu Helios S.A.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.