Bydgoszcz: Nowe osiedle nad Kanałem Bydgoskim w sprzedaży


2022.07.07
Autor: Bartosz Motorek, Urbanity.pl
Arkada Invest wprowadziła do oferty nowe mieszkania w Bydgoszczy, które powstaną w ramach inwestycji Nowe Flisy. Budowa osiedla rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Oferta dewelopera Arkada Invest została poszerzona o mieszkania w nowym projekcie Nowe Flisy w Bydgoszczy. Docelowo inwestycja na Czyżkówku składała się będzie z siedmiu kameralnych budynków wielorodzinnych. Pierwszy etap osiedla obejmuje budowę dwóch, 4-kondygnacyjnych obiektów A i B w każdym z nich powstanie 45 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Do każdego lokalu przynależeć będzie balkon.

Nowe Flisy to osiedle nad Kanałem Bydgoskim, które powstanie na działce przy ulicy Flisackiej 17A. W kameralnych, 3-piętrowych budynkach znajdą się cichobieżne windy, a w podziemnej hali miejsca postojowe, uzupełnione o stanowiska naziemne. Na terenie inwestycji Nowe Flisy znajdzie się m.in. plac zabaw, strefy wypoczynku oraz alejki.

Budowa pierwszego etapu osiedla rozpocznie się w październiku 2022 roku. Biuro sprzedaży mieści się przy ul. Fordońskiej 2 w Bydgoszczy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.