Otwarcie rozbudowanego Gemini Park Tychy. Powstało najnowocześniejsze na Śląsku kino


2022.03.30
Autor: Urbanity.pl
Zakończyła się rozbudowa największego centrum handlowego w Tychach, który dzięki inwestycji zyskał około 7 000 mkw. powierzchni handlowej do wynajęcia. Otwarte zostało już Multikino, a także dwa wielkopowierzchniowe sklepy – Action i Bel-Pol.

Niecałe dwa lata trwała rozbudowa centrum handlowego Gemini Park Tychy, które zyskało jednokondygnacyjną część o łącznej powierzchni około 7 000 mkw.

W nowej części Gemini Park Tychy otwarte zostały już dwa nowe sklepy - Action z lokalem o powierzchni 915 mkw., a także Bel-Pol, który zajmuje 737 mkw. Oba sklepy ulokowane zostały na poziomie 0, a więc w strefie parku handlowego Gemini Park.

W ramach inwestycji uruchomiono także najnowocześniejsze na Śląsku kino stworzone przez rynkowego lidera – Multikino, które zajęło 2 300 mkw. powierzchni. Wejście do kina dostępne jest z poziomu +1 poprzez powiększoną strefę restauracyjno-wypoczynkową. Multikino w Gemini Park Tychy oferuje 7 sal i 541 miejsc – przy czym wszystkie dają możliwość oglądania seansu w pozycji półleżącej.

Zobacz zdjęcia z rozbudowanej części Gemini Park Tychy

Rozbudowa Gemini Park to jak dotąd największa zrealizowana przez nas inwestycja od otwarcia obiektu w 2018 roku. Jej głównym celem było stworzenie nowej powierzchni, która umożliwiła nam wprowadzenie do centrum oferty rozrywkowej w postaci kina – mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

Rozbudowa centrum handlowego sprawiła, że tyskie Gemini Park dołączyło do grona największych obiektów tego typu na Śląsku. Obecnie obiekt oferuje aż 43 600 mkw. przestrzeni handlowo-rozrywkowej.

Oprócz tego, że rośnie Gemini Park, rośnie także handlowe „power center”, którego częścią jest tyska galeria. Ostatnie miesiące przyniosły tu otwarcie marketu budowlanego Castorama. Zaawansowane są także prace nad Merkury Market. Docelowo hub handlowy z szeroką i konkurencyjna ofertą ma mieć łącznie około 100 000 m kw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.