W Piekarach Śląskich powstaje centrum magazynowe Hillwood

2020.05.12

Rozpoczęła się budowa parku logistycznego Hillwood Piekary Śląskie, który zlokalizowany będzie przy Obwodnicy Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (DW911).

Hillwood, który jest wiodącym deweloperem powierzchni komercyjnych, ruszył z pracami budowlanymi na działce przy ulicy Pod Lipami, gdzie powstanie park logistyczny o powierzchni ponad 42 000 metrów kwadratowych. To już trzecia od początku roku inwestycja Hillwood w tym regionie.

Hillwood Piekary Śląskie powstaje przy Obwodnicy Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i składał się będzie z hali wysokiego składowania o wysokości 10 metrów, w której oprócz magazynowania można prowadzić lekką produkcję. W magazynie zamontowanie zostanie oświetlenie LED, a sam obiekt będzie posiadał najwyższy standard odporności ogniowej – powyżej 4000 MJ/mkw. Całość uzupełni duży parking samochodowy na terenie inwestycji.

Centrum magazynowe klasy A - Hillwood Piekary Śląskie zostanie oddane do użytku w czwartym kwartale br. Hillwood ruszył również z budową magazynów w Gliwicach i Mysłowicach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.