Dawny dworzec kolei warszawsko-wiedeńskiej znów zachwyca
Zakończył się trwający ponad półtora remont zabytkowego dworca kolejowego w Dąbrowie Górniczej, który ponownie obsługuje pasażerów.
Dworzec kolejowy w Dąbrowie Górniczej to zabytkowy obiekt pochodzący z 1888 roku, który po trwającej ponad półtora roku przebudowie, ponownie obsługuje pasażerów. Była to jedna z najważniejszych i najtrudniejszych zarazem inwestycji wykonanych w ramach Programu Inwestycji Dworcowych.
Dawny dworzec kolei warszawsko-wiedeńskiej ponownie zachwyca swoim wyglądem. W ramach przebudowy obiekt zyskał ceglaną elewację, nowoczesne, ale nawiązujące stylem do historii wnętrza, a także komfortową przestrzeń obsługi podróżnych. W pełnej okazałości prezentują się fryzy umieszczone pomiędzy pierwszą i drugą kondygnacją oraz tuż przy szczycie budynku. Odtworzona została stolarka okienna i drzwiowa wraz z poszyciem dachowym. Całość podkreślona została iluminacją, podświetlonym napisem i zegarem.
Przywrócona została obsługa podróżnych, która odbywa się w holu połączonym z klimatyzowaną poczekalnią. Przestrzeń ta wyposażona została w nowe ławki, kosze, gabloty z rozkładami jazdy oraz elektroniczne tablice przyjazdów i odjazdów pociągów. W pobliżu holu znajduje się kasa biletowa Kolei Śląskich, a w sąsiedztwie poczekalni toalety oraz przestrzeń dla opiekuna z dzieckiem i niewielki lokal na wynajem. Pozostałe powierzchnie na dworcu zajmie miasto, a także pomieszczenia techniczne.
Zmiany widoczne są również w otoczeniu dworca, które dostosowane zostało do wybudowanego przez miasto centrum przesiadkowego, a także terenu stacji, którą przebudowywała PKP PLK S.A. Łączny koszt inwestycji wyniósł 18,36 mln zł brutto. Generalnym wykonawcą była firma Berger Bau Polska sp. z o.o. z Wrocławia. Projekt przebudowy dworca opracowała GPVT Pracownia Architektoniczna S.C. z Poznania.
Dworzec kolejowy w Dąbrowie Górniczej to zabytkowy obiekt pochodzący z 1888 roku, który po trwającej ponad półtora roku przebudowie, ponownie obsługuje pasażerów. Była to jedna z najważniejszych i najtrudniejszych zarazem inwestycji wykonanych w ramach Programu Inwestycji Dworcowych.
Przywrócona została obsługa podróżnych, która odbywa się w holu połączonym z klimatyzowaną poczekalnią. Przestrzeń ta wyposażona została w nowe ławki, kosze, gabloty z rozkładami jazdy oraz elektroniczne tablice przyjazdów i odjazdów pociągów. W pobliżu holu znajduje się kasa biletowa Kolei Śląskich, a w sąsiedztwie poczekalni toalety oraz przestrzeń dla opiekuna z dzieckiem i niewielki lokal na wynajem. Pozostałe powierzchnie na dworcu zajmie miasto, a także pomieszczenia techniczne.
Zmiany widoczne są również w otoczeniu dworca, które dostosowane zostało do wybudowanego przez miasto centrum przesiadkowego, a także terenu stacji, którą przebudowywała PKP PLK S.A. Łączny koszt inwestycji wyniósł 18,36 mln zł brutto. Generalnym wykonawcą była firma Berger Bau Polska sp. z o.o. z Wrocławia. Projekt przebudowy dworca opracowała GPVT Pracownia Architektoniczna S.C. z Poznania.
Najnowsze wiadomości
-
2026-06-27 13:05:51
Nowe perony, tunel i windy. Stacja Białystok po kompleksowej przebudowie
-
2026-06-26 14:27:06
Finał wielkiej metamorfozy centrum Warszawy. Efekty są już dobrze widoczne
-
2026-06-26 11:54:59
Tak zmienia się historyczna zajezdnia w Poznaniu. Powstają mieszkania, restauracje, foodhall
-
2026-06-26 10:44:18
Budimex przejął teren pod realizację fundamentów nowego lotniska pomiędzy Łodzią a Warszawą
-
2026-06-26 06:43:16
W Łodzi trwają przygotowania do drążenia najdłuższego tunelu kolejowego w Polsce
-
2026-06-25 10:15:35
Dawna Galeria Lubelska zmienia się w nowoczesny kompleks handlowo-rekreacyjny
-
2026-06-25 10:00:55
Globalna firma technologiczna wybrała 10-piętrowy biurowiec w centrum Wrocławia
-
2026-06-25 09:13:09
Nad Odrą rusza kolejny etap dużego projektu. Powstanie także tunel pod linią kolejową
-
2026-06-25 07:58:14
Supersam kończy ważny etap modernizacji. Otwarto nową przestrzeń dla klientów
-
2026-06-25 07:09:59
Barcelona i Glasgow na Bemowie. Nowy etap inwestycji przy stacji II linii metra