Warszawskie Śródmieście z nową inwestycją apartamentową. Wkrótce ruszy budowa przy Konwiktorskiej


2023.02.14
Autor: Monika Kiereś
Przy ulicy Konwiktorskiej w obrębie dzielnicy Śródmieście, w części Nowe Miasto powstanie nowa inwestycja apartamentowa firmy Mostostal. Deweloper przygotowuje się do rozpoczęcia sprzedaży mieszkań.

Najnowsza inwestycja firmy Mostostal w Warszawie powstanie na działce o powierzchni ponad 2 000 metrów kwadratowych, w miejsce starego biurowca. Apartamentowiec składał się będzie z trzech części, z których najwyższa będzie sięgała siódmej kondygnacji, a pozostała część - piątej. Łącznie w ramach projektu przy Konwiktorskiej 4 zaplanowano budowę około 78 mieszkań klasy premium o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Deweloper przygotowuje się już do rozpoczęcia sprzedaży inwestycji.

Nowy apartamentowiec w obrębie dzielnicy Śródmieście, w części Nowe Miasto charakteryzował się będzie oknami biegnącymi przez pełną wysokość mieszkań i reprezentacyjnymi witrynami sklepów użytkowych mieszczących się na parterze budynku. Gzymsy nawiązywać mają stylem do modernizmu międzywojnia. Apartamentowiec posiadał będzie ponadto lobby z recepcją, zielone patio i dwukondygnacyjny parking podziemny dla mieszkańców.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kul Architekci. Budowa ma się rozpocząć najszybciej jak to będzie możliwe.

Mimo aktualnie niekorzystnych warunków makroekonomicznych, rynek nieruchomości premium zachowuje się bardzo stabilnie, utrzymując potencjał do przechowywania wartości – przekonuje Jolanta Michalska, prezes spółki Mostostal.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.