W The Warsaw HUB utworzone zostanie Elanco Solutions Center

2019.09.24

Firma Elanco Animal Health, działająca w obszarze farmacji weterynaryjnej, utworzy w warszawskim kompleksie The Warsaw HUB - Elanco Solutions Center.

Flagowa inwestycja Ghelamco w Warszawie, stanie się siedzibą międzynarodowego Centrum Doskonałości firmy Elanco Animal Health. W wieżowcu na powierzchni około 3 700 mkw., funkcjonowały będą kluczowe działy firmy w takich obszarach jak finanse, zasoby ludzkie czy IT, a w przyszłości również audyt, podatki, treasury, obsługa prawna i inne.

Elanco Solutions Cente zlokalizowane będzie w wieży B kompleksu The Warsaw HUB i zajmie dwie i pół kondygnacji. Umowa, która zawarta została na okres pięciu lat, przewiduje, że pracownicy firmy będa mogli się wprowadzić do swoich nowych biur w marcu 2020 roku. Ghelamco w transakcji doradzała firma JLL, a z kolei najemcę wspierała firma CBRE.

Wśród pozostałych najemców kompleksu The Warsaw HUB są m.in. Getin Noble Bank, Standard Chartered, The Heart Warsaw i GATX. Wieża A kompleksu przy Rondzie Daszyńskiego zostanie zagospodarowana pod hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express. Przestrzeń handlowo-usługowa została wynajęta przez supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogerię Rossmann oraz restauracje McDonald’s i Olimp.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.