Ubezpieczyciel należności wchodzi do The Warsaw Hub


2019.07.29
Autor: Urbanity.pl
Duży podmiot z branży BIF na swoją nową siedzibę wybrał kompleks The Warsaw Hub, którego inwestorem jest firma Ghelamco. Atradius wprowadzi się do nowego biura w czerwcu 2020 roku.

Atradius, jeden z wiodących ubezpieczycieli należności, wynajął około 1 500 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w powstającym kompleksie The Warsaw Hub, w którym mieściła się będzie jego nowa siedziba. Biuro znajdzie się w wieży B, a umowa obowiązywała będzie przez 7 lat. Pracownicy ubezpieczyciela wprowadzą się do nowej siedziby w czerwcu 2020 roku. W transakcji doradzała firma JLL.

Atradius oferuje ubezpieczenia kredytu kupieckiego, a także usługi windykacyjne na całym świecie, a jego oddziały są rozmieszczone w ponad 50 krajach. Nowy najemca The Warsaw Hub dołączył do grona takich najemców jak: Getin Noble Bank, Standard Chartered czy The Heart Warsaw.

The Warsaw Hub powstaje przy rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli i składa się z 86-metrowego budynku hotelowego, w którym funkcjonowały będą hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych. Wszystkie obiekty połączone będą 5-kondygnacyjnym podium. Łączna powierzchnia inwestycji firmy Ghelamco to 113 000 mkw.

Do grona najemców z branży handlowo-usługowej w The Warsaw Hub należą m.in. supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogeria Rossmann oraz restauracje McDonald’s i Olimp.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.