Spółka GATX Rail Poland w The Warsaw Hub

2019.06.27

GATX Rail Poland, jako spółka zajmująca się dzierżawą wagonów na rynku polskim i europejskim wynajęła biura w powstającym kompleksie The Warsaw Hub. Inwestorem projektu jest Ghelamco Poland.

Flagowa inwestycja Ghelamco Poland w Warszawie - The Warsaw Hub - zyskała kolejnego najemcę. Do wieży B kompleksu wprowadzi się spółka GATX Rail Poland, która na powierzchni prawie 1 500 mkw., czyli całym pietrze wieżowca, będzie miała swoją nową siedzibę. Doradcy z JLL reprezentowali właściciela budynku, a najemcę z CBRE.

GATX Rail Poland jest częścią firmy GATX Corporation powstałej w Stanach Zjednoczonych w 1898 roku.

Swoją siedzibę w kompleksie The Warsaw Hub będzie miał również m.in. Getin Noble Bank czy Standard Chartered. W części hotelowej inwestycji funkcjonowały będą hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express, natomiast przestrzeń handlowo-usługowa zostanie zagospodarowana przez supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogerię Rossmann oraz restauracje McDonald’s i Olimp.

The Warsaw HUB to nowoczesny wielofunkcyjny kompleks wieżowców, realizowanych przy rondzie Daszyńskiego na Woli. Inwestycja składa się z 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych, które połączy wspólne pięciokondygnacyjne podium. Łączna powierzchnia projektu to 113 000 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.