Restauracja Olimp w The Warsaw Hub

2018.07.04

Należąca do Gastromall Group sieć Restauracji Olimp otowrzy swoją restaurację w powstającym kompleksie The Warsaw HUB w Warszawie. Inwestorem jest firma Ghelamco Poland.

Restauracja Olimp otworzy swój samoobsługowy lokal o powierzchni 625 metrów kwadratowych, który zlokalizowany będzie na poziomie -1 budynku wieżowego B. Umowa z najemcą branży gastronomicznej została podpisana na okres 10 lat.

Przyszli najemcy The Warsaw HUB będą mieli do wyboru codziennie zmieniające się menu ze świeżymi posiłkami kuchni międzynarodowej. Wszystkie serwowane dania przygotowywane będą przez kucharzy na miejscu. Przyszły najemca to obecnie największa w naszym kraju sieć restauracji samoobsługowych z jedzeniem na wagę.

The Warsaw HUB to kompleks trzech wiezowców, powstający na warszawskiej Woli, przy rondzie Daszyńskiego. Inwestycja składa się z 86-metrowego budynku hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych. Wspólną częścią kompleksu będzie pięciokondygnacyjna podstawa, która stworzy wielkomiejską pierzeję ulicy Towarowej.

Warszawski kompleks to najbardziej innowacyjny projekt realizowany obecnie przez Ghelamco Poland. Inwestycja o powierzchni 113 000 mkw. zaoferuje najwyższej klasy przestrzenie biurowe, centrum konferencyjne, hotele Crowne Plaza oraz Holiday Inn Express, powierzchnie handlowo-usługowe, centrum fitness, przestrzeń coworkingowa MeetDistrict oraz centrum współpracy startupów i korporacji – The Heart Warsaw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.