Producent chałwy i sezamków z siedzibą w Wola Retro


2020.11.18
Autor: Urbanity.pl
Nową siedzibą firmy Unitop został warszawski budynek biurowy Wola Retro, należącego do spółki Develia.

Założona w 1945 roku jeden z największych producentów chałwy i sezamków Europie. Produkty marki Unitop obecne są w największych sieciach detalicznych w Polsce i na świecie.

Spółka zdecydowała się na zmianę dotychczasowej siedziby i wprowadzi się do biurowca Wola Retro, gdzie zajmie 400 metrów kwadratowych powierzchni biurowej na 11. piętrze. W transakcji pośredniczyła firma Knight Frank.

Poziom komercjalizacji warszawskiego biurowca firmy Develia wynosi obecnie 74 proc. Wolnej powierzchni w budynku pozostaje 6 400 mkw.

Wola Retro to inwestycja biurowa klasy A, która oddana została do użytku w III kwartale 2019 roku roku. Biurowiec oprócz przestrzeni biurowej oferuje także powierzchnie handlowo-usługowe.


Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.