Prestiżowa inwestycja mieszkaniowa w ścisłym centrum Warszawy. Poznaj projekt Towarowa Square


2022.11.28
Autor: Piotr Maślak
Wysokiej klasy inwestycję premium wybuduje w centrum Warszawy Asbud Group. Towarowa Sqaure stanie się kontynuacją unikalnego stylu pierwszej części kompleksu – Towarowa Towers. Pomiędzy wieżami a nową inwestycją znajdzie się otwarty bulwar.

Towarowa Square to najnowsza propozycja Asbud Group w Warszawie. Prestiżowa inwestycja mieszkaniowa powstanie przy ulicy Prostej, w sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego w centrum Warszawy. Nowy projekt to kontynuacja stylu pierwszej części kompleksu – Towarowa Towers, ale w bardziej kameralnej formie. Trwają już pierwsze prace budowlane.

Inwestycja zakłada budowę trzech apartamentowców o wysokości od 7 do 12 kondygnacji, w których znajdzie się łącznie ponad 350 mieszkań - w poszczególnych obiektach zaplanowano od 73 do 149 lokali. Towarowa Square oferuje lokale o zróżnicowanych metrażach od 25 do 114 mkw. Większość mieszkań dysponowała będzie balkonami lub przestronnymi tarasami o powierzchni do nawet 100 mkw.

Pomiędzy wieżami Towarowa Towers a nową inwestycją zaplanowano otwarty bulwar z elementami zieleni, ławkami i oczkiem wodnym. Budynki wykonane zostaną z wysokiej jakości materiałów – połączenia paneli włókno-cementowych, szkła oraz drewna, a ich fasady urozmaicone dekoracyjnymi elementami wokół okien

Budowa inwestycji Towarowa Square potrwa do IV kwartału 2024 roku.

Komentarze


 • Martin
  Gość
  2022-12-07 10:14:14
  Wola to ścisłe centrum?

 • Andrzej
  Gość
  2022-12-07 19:33:58
  ^ Tak.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.