Nowe marki hotelowe w The Warsaw HUB

2017.11.28

Umowa z jedną z największych sieci hotelarskich na świecie, dwie marki tego operatora oraz listy intencyjne dotyczące prawie 15 500 m kw. powierzchni biurowej - to najnowsze informacje z powstającego kompleksu The Warsaw HUB w Warszawie.

The Warsaw HUB cieszy się ogromnym zainteresowaniem najemców. W ostatnim czasie Ghelamco, jako inwestor projektu, podpisało umowę z jedną z największych sieci hotelarskich na świecie - InterContinental Hotels Group (IHG). Dodatkowo podpisało umowę z operatorem na zarządzanie dwiema markami: Crowne Plaza oraz Holiday Inn Express.

Łącznie w The Warsaw HUB powstanie ponad 430 pokoi i apartamentów, które zlokalizowane będą w 86-metrowej wieży kompleksu. Tym samym będzie to największy obiekt zarządzany przez IHG w Polsce, a także drugi pod względem wielkości budynek hotelowy w Warszawie.

Crowne Plaza będzie pierwszym hotelem tej marki w Polsce, w którym znajdzie się 212 pokoi hotelowych w standardzie czterech gwiazdek. Z kolei Holiday Inn Express będzie trzygwiazdkowym obiektem z 218 pokojami hotelowymi. W Crowne Plaza znajdzie się restauracja na pierwszym piętrze, centrum konferencyjne o powierzchni 2 000 mkw. oraz bar z tarasem na 22. kondygnacji. W hotelach znajdą się także kawiarnie, bary oraz fitness club. Obie sieci zajmą w The Warsaw HUB ponad 21 000 mkw.

Ghelamco podpisało również pierwsze listy intencyjne na niecałe 15 500 mkw. powierzchni biurowej. Zarezerwowano dodatkowo 1 500 mkw. powierzchni usługowej.

W tej chwili mamy pozyskanych najemców na blisko 38 tys. m kw. Oznacza to, że 33 proc. powierzchni kompleksu wynajęto lub zarezerwowano na ponad 2 lata przed oddaniem inwestycji do użytku

- mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

The Warsaw HUB to inwestycja firmy Ghelamco, która powstaje tuż przy rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli, u zbiegu ulic Towarowej i Prostej. Kompleks składa się z dwóch 130-metrowych wież biurowych oraz 86-metrowego budynku hotelowego. Całość połączona zostanie wspólną, pięciokondygnacyjną podstawą.

Łączna powierzchnia kompleksu wyniesie 113 000 mkw. Planowany termin zakończenia inwestycji to początek 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.