Na Woli powstanie nowoczesny biurowiec od PHN


2022.11.25
Autor: Piotr Maślak
Polski Holding Nieruchomości przygotowuje się do budowy nowego biurowca w Warszawie. Inwestycja powstanie przy alei Prymasa Tysiąclecia w dzielnicy Wola i zaoferuje blisko 15 000 metrów kwadratowych przestrzeni biurowej do pracy.

W pierwszym kwartale 2023 roku rozpocząć ma się budowa nowego projektu biurowego Polskiego Holdingu Nieruchomości w Warszawie. Biurowiec Vena dostarczy na stołeczny rynek biurowy blisko 15 400 metrów kwadratowych, a także przestrzeń pod usługi oraz 153 miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej. Dodatkowo biurowiec oferował będzie liczne udogodnienia dla najemców na terenie i wokół budynku.

W podziemnej hali garażowej znajdzie się stacja do ładowania pojazdów elektrycznych (dla 5 samochodów). Powierzchnie znajdujące się na parterze oraz pierwszym piętrze będą mogły pełnić funkcje usługowe. Biurowiec posiadał będzie fasadę z trójwymiarowymi profilami. Atutem inwestycji mają być zielone tarasy znajdujące się na poziomie 3 oraz 9.

Inwestycja zlokalizowana będzie przy alei Prymasa Tysiąclecia 83 na warszawskiej Woli, w bliskim sąsiedztwie biznesowego centrum stolicy. Obecnie trwa komercjalizacja inwestycji, która ma być gotowa do użytku w 2025 roku. Inwestor jest także na etapie wyłonienia generalnego wykonawcy. Budowa biurowca Vena to koszt szacowany na około 124 mln zł.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Atelier 7.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.