JLL wynajmie powierzchnie w The Warsaw HUB

2017.08.29

Inwestor kompleksu biurowego The Warsaw HUB, wybrał firmę JLL na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację powierzchni w obiekcie. Inwestycja już ruszyła, a jej zakończenie zaplanowano w 2020 roku.

The Warsaw Hub będzie wielofunkcyjnym kompleksem łączącym w sobie powierzchnie biurowe, handlowo-usługowe i hotelowe. Kompleks zaoferuje około 113 000 metrów kwadratowych powierzchni, na której znajdą się biura o najwyższym standardzie technicznym klasy A, centrum konferencyjne oraz 3- i 4-gwiazdkowe hotele. Całość uzupełniona zostanie lokalami handlowymi i usługowymi o powierzchni około 6 000 mkw.

Warszawski kompleks, którego inwestorem jest firma Ghelamco Poland, połączy s sobie wszystkie funkcje niezbędne do działania nowoczesnych korporacji oraz start-upów. W The Warsaw HUB działała będzie pierwsza w Polsce, europejska platforma start-upowa - The Heart.

Nowoczesny biurowiec zaoferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, w tym m.in. dostęp do budynku przy użyciu smartfonów, parking wyposażony w system rozpoznawania samochodów, myjnię i stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Inwestycja, która będzie miała bezpośrednie połączenie ze stacją metra. Wzdłuż kompleksu, zarówno od strony ulicy Towarowej, jak i od jego zaplecza, powstanie przestrzeń publiczna w formie miejskiego pasażu z kawiarniami i restauracjami.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Andrzeja M. Chołdzyńskiego, a za komercjalizację firma JLL.

Budowa The Warsaw HUB rozpoczęła pod koniec zeszłego roku, a termin zakończenia inwestycji planowany jest w pierwszym kwartale 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.