Jedna z największych transakcji w Foksal 13/15. Apartamenty za 17 mln zł

2018.03.26

Kupno dwóch apartamentów w remontowanej kamienicy przy Foksal 13/15 w Warszawie za ponad 17 mln zł., spowodowało, że to jedna jedna z największych transakcji na polskim rynku nieruchomości luksusowych dokonana przez prywatną osobę.

Transakcja o wartości ponad 17 mln zł dotyczy dwóch luksusowych apartamentów o łącznej powierzchni 470 metrów kwadratowych w historycznej kamienicy Foksal 13/15 przez prywatnego inwestora. Wcześniej inny nabywca zakupił cztery apartamenty za kwotę 11,5 mln zł.

Prawdziwi koneserzy piękna doceniają wyjątkowy charakter i architekturę kamienic Foksal 13/15 i są w stanie dużo zapłacić za możliwość zamieszkania w miejscu, które spełnia ich wysokie wymagania. Apartament w historycznym budynku, z prestiżowym adresem i luksusowym wykończeniem to dla wytrawnych inwestorów również dobra lokata kapitału
powiedział: Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią

Foksal 13/15 to warszawska inwestycja apartamentowa, której deweloperem jest firma Ghelamco Poland. Kamienice wybudowane w schyłku XIX wieku, obecnie przechodzą rewitalizację, po czym odzyskają swój dawny blask. Klatki schodowe zdobią rzeźbione supraporty i portale, posadzki z białego marmuru i ręcznie kute balustrady. Na ich ścianach i sufitach można znaleźć prawie sto wzorów sztukaterii, a na podłogach drewniane parkiety o blisko dwudziestu motywach.

Za projekt aranżacji wnetrz odpowiada ceniony holenderski architekt Erica Kustera, związanego z marką Metropolitan Luxury.

Foksal 13/15 to również wiele udogodnień, taki jak strefa SPA z sauną i jacuzzi, sala fitness oraz tarasy widokowe. Pod kamienicami znajduje się garaż samochodowy na ponad 60 aut z platformami parkingowymi. Dopełnieniem eleganckiego charakteru inwestycji staną się usługi concierge świadczone przez światowego lidera w tej dziedzinie – firmę Quintessentially.

Warszawska inwestycja apartamentowa oferuje łącznie 55 luksusowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 47 do 260 mkw. Oddanie do uzytku Foksal 13/15 zaplanowano na druga połowę 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.