Biurowiec Parku Rozwoju już z finansowaniem


2013.08.29
Autor: Echo Investment
Kielecka firma - Echo Investment zdobyło finansowanie na budowę I etapu kompleksu biurowego Park Rozwoju na warszawskim Mokotowie. Spółka Park Rozwoju podpisała umowę kredytową z bankiem BZ WBK - poinformowało Echo Investment na swojej stronie. Umowa opiewa na kwotę 22,4 mln euro.

Spółka należąca do dewelopera Echo Investment otrzymała także pieniądze stanowiące kredyt VAT w kwocie nie przekraczającej 5 mln złotych z przeznaczeniem na finansowanie lub refinansowanie podatku VAT w związku z realizacją projektu biurowego.

Projekt architektoniczny Parku Rozwoju powstał w pracowni JEMS Architekci. Park Rozwoju już na etapie projektowym otrzymał certyfikat BREEAM z oceną "Very Good". Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach. Pierwszy zakończy w I kwartale 2014 roku. Zakończenie drugiego etapu inwestycji zaplanowano na II kwartał 2015 roku. Pieniądze z kredytu zostaną przeznaczone na budowę etapu I.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.