Otwarcie Stop Shop w Siedlcach z trzema sklepami

2020.03.26

W czwartek, 26 marca br., oficjalnie otwarty został park handlowy Stop Shop w Siedlcach, który z racji panowania epidemii koronawirusa, mógł otworzyć jedynie trzy sklepy.

Supermarket Biedronka, drogeria Hebe oraz Dealz to pierwsze trzy lokale, które mogły zostać otwarte, pomimo sytuacji związanej z COVID-19. Mieszkańcy Siedlec na otwarcie pozostałych sklepów będą musieli poczekać, aż sytuacja się ustabilizuje.

Park handlowy Stop Shop Siedlce to łącznie ponad 14 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, na której otwarte zostaną 24 lokale handlowo-usługowe. Obecnie klienci mogą robić zakupy w supermarkecie Biedronka o powierzchni ponad 1 100 mkw., w drogerii Hebe z lokalem o powierzchni ponad 300 mkw., a także w debiutującym w mieście markecie Dealz o powierzchni prawie 550 mkw.

Pierwotnie otwarcie siedleckiego parku Stop Shop miało być uroczyste, z masą atrakcji i promocji dla mieszkańców. Z powodu panującej epidemii, właściciel firma Immofinanz, zdecydowała się na otwarcie jedynie trzech sklepów przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa.

Oprócz Biedronki, Hebe i Dealz w Stop Shop pojawią się również: KFC, CCC, Deichmann, Jysk, RTV Euro AGD, Smyk, Martes Sport, Rossmann, Tedi, Sinsay, House, Cropp, Pepco, Świat Zabawek, Kik, Diverse, Komfort, Kakadu, Vision Express, czy Cafe Qubek.

Park handlowy zlokalizowany jest przy ulicy Łukowskiej 111.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Bobo
  Gość
  2020-03-26 14:27:19
  Po co to było teraz otwierać? to paranoja jakaś

 • MT
  Gość
  2020-03-26 18:30:23
  W końcu profesjonalny sklep w Siedlcach. Brawo i dziękujemy za niskie ceny.

 • Mt
  Gość
  2020-03-26 20:59:52
  Głupota ludzka i chciwość nie zna granic! Ważniejsze życie i zdrowie czy zakupy? Gdzie spozywka na każdym zakręcie?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.