Echo Investment wybuduje kolejny duży biurowiec w Krakowie. Będą też mieszkania


2022.10.13
Autor: Piotr Maślak
Nowoczesny biurowiec i apartamentowiec powstaną na działce przy ulicy Wita Stwosza w Krakowie, której właścicielem jest deweloper Echo Investment. Oficjalnie budowa rozpocznie się na początku 2023 roku.

Przy ulicy Wita Stwosza, w sąsiedztwie Muzeum Armii Krajowej w Krakowie powstanie nowa, duża inwestycja dewelopera Echo Investment. Projekt inwestycji zakłada budowę dużego biurowca i apartamentowca, a jej oficjalny start zaplanowano na początek 2023 roku. Deweloper nie ujawnił jeszcze wizualizacji kompleksu.

W pierwszej kolejności Echo Investment rozpocznie realizację projektu od budowy apartamentowca, w którym znajdzie się 180 mieszkań o łącznej powierzchni 8 600 metrów kwadratowych. Najprawdopodobniej lokale dostępne będą wyłącznie na wynajem instytucjonalny w ramach platformy Resi4Rent. Budowa rozpocznie się w I kwartale 2023 roku. W II kwartale deweloper przystąpi do budowy biurowca o łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie 26 600 mkw.

Centralnym punktem kompleksu będzie plac publiczny, a ofertę inwestycji uzupełnią lokale handlowo-usługowe oraz punkty gastronomiczne zlokalizowane w parterach budynków. Projekt przy Wita Stwosza zostanie oddany do użytku na przełomie III i IV kwartału 2024 roku.. Wartość inwestycji szacowana jest na poziomie ponad 330 mln zł.

Obecnie Echo Investment realizuje w Krakowie oprócz projektów mieszkaniowych, także dużą inwestycję biurową Brain Park przy Alei Pokoju.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.