Trzy biurowce inwestycji Fuzja w Łodzi sprzedane za ponad 56 mln euro


2022.06.30
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Echo Investment zawarło transakcję sprzedaży trzech biurowców, które stanowią integralną część wielofunkcyjnego kompleksu Fuzja w Łodzi.

Nowym właścicielem biurowców łódzkiej Fuzji został wiodący niezależny zarządca inwestycji i aktywów - KGAL Group. Trzy budynki biurowe, które oferują łącznie 22 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia są w pełni skomercjalizowane. Biurowce zostały nabyte za kwotę ponad 56 mln euro. Doradcami Echo Investment w tej transakcji były firmy Colliers, Allen & Overy oraz Baker McKenzie, a kupującemu doradzał Savills i DLA Piper.

Fuzja wielofunkcyjny kompleks z wyjątkową przestrzenią postindustrialną, łączący historię z nowoczesnością. Teren przy Tymienieckiego w Łodzi był przez wiele lat niedostępny dla mieszkańców, jednak za sprawą Echo Investment znów staje się integralną częścią Łodzi. Fuzja powstaje na powierzchni prawie 8 hektarów i oferuje mieszkania, biura, przestrzeń handlowo-usługową, a także restauracje i kawiarnie.

Ukończone są już dwa biurowce łódzkiej inwestycji, które wynajęte zostały przez Fujitsu Poland Global Delivery Center. Najemca ma do dyspozycji 16 300 mkw., na której ulokował swoją nową siedzibę. Dobiega końca realizacja trzeciego budynku biurowego, który zajęty zostanie przez operatora elastycznych powierzchni biurowych - CitySpace.

Projekt architektoniczny Fuzji powstał na deskach pracowni Medusa Group.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.