Pierwszy tego typu lokal w Łodzi z ofertą usługową skierowaną do kobiet


2022.07.18
Autor: Bartosz Motorek
Grono najemców największej inwestycji w Łodzi realizowanej przez Echo Investment zostało poszerzone o koncept Born2Glow - miejsce tworzone przez kobiety, dla kobiet. W ofercie dostępnej od września znajdą się pokazy filmów, kursy makijażu dla kobiet w każdym wieku, tematyczne szkolenia, coaching i mentoring.

Trwa rewitalizacja dawnych zakładów włókienniczych Karola Scheiblera w Łodzi. Firma Echo Investment realizuje tutaj swoją największą inwestycję mixed-use w mieście. W ostatnim czasie poszerzyła się lista najemców kompleksu, a wśród nich koncept Born2Glow.

Pierwszy lokal tej sieci w Łodzi zajmie 55 metrów kwadratowych powierzchni i zlokalizowany będzie udostępnionej już południowej części kompleksu, w pobliżu budynków mieszkalnych, Ogrodów Anny i secesyjnej elektrowni Scheiblera. Born2Glow będzie miejscem skierowanym do kobiet, z takimi propozycjami jak kameralne pokazy filmów, kursy makijażu dla kobiet w każdym wieku, tematyczne szkolenia, coaching i mentoring. W lokalu będzie można poćwiczyć jogę czy przyjść na spotkania z "kobietami sukcesu".

Fuzja to nasz flagowy projekt w Łodzi, dlatego z wielką uwagą dobieramy najemców kompleksu i ich oferty. Chcemy, żeby mieszkańcy Fuzji, a także jej użytkownicy mieli dostęp do różnorodnych propozycji marek handlowych, usług oraz kawiarni i restauracji tak, by każdy znalazł u nas coś interesującego dla siebie. Nasz nowy najemca - Born2Glow to koncept, który stawia na kobiety, ich pasje oraz rozwój zawodowy i osobisty. Miejsce to z pewnością zyska stałe grono klientek, uzupełniając portfolio Fuzji o ciekawą i nietuzinkową ofertę
powiedział: Marcin Szlufik, Leasing Manager w Echo Invesment

Koncept Born2Glow zostanie otwarty we wrześniu br.

Dotychczas podpisanych zostało już kilkanaście umów najmu z konceptami gastronomicznymi i usługowymi, a wśród nich marki, które po raz pierwszy pojawią się w Łodzi. Będą to m.in. Deseo, Bakery, Lecentano, Mucha w Kieliszku czy Zdrowa Krowa.

Fuzja to flagowa inwestycja Echo Investment powstająca na obszarze 8 ha w otoczeniu historycznej zabudowy. Inwestycja składała się będzie z 22 budynków, z czego 15 to obiekty historyczne.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.