Echo z nową ofertą mieszkań na terenach po dawnych zakładach "króla bawełny" w Łodzi


2021.10.14
Autor: Urbanity.pl
Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie inwestycji Fuzja w Łodzi, która powstaje na terenach po dawnych zakładach włókienniczych Karola Scheiblera.

Echo Investment uruchomiło sprzedaż III etapu części mieszkaniowej kompleksu wielofunkcyjnego Fuzja w Łodzi.

Na terenie łódzkiej inwestycji oddane zostały już do użytku dwie nieruchomości w ramach I etapu kompleksu. Pod koniec 2020 roku pierwsi właściciele mieszkań odebrali klucze do swoich nowych lokali. W I etapie nabywców znalazło już 99%, a w II etapie 73% mieszkań.

Dobiega końca realizacja trzeciego budynku, w którym znajdzie się 237 mieszkań, a ich oddanie zaplanowano na połowę 2022 roku.

Obecnie deweloper rozpoczął sprzedaż mieszkań z czwartego budynku kompleksu Fuzja, który stanowi część III etapu inwestycji. W ofercie znalazło się 156 lokali o metrażu od 32 mkw. do 94 mkw. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, boksy do przechowywania rowerów oraz ładowarki do pojazdów elektrycznych. Oddanie do użytku planowane jest na IV kwartał 2022 roku. Łącznie we wszystkich czterech budynkach znajdzie się ponad 600 lokali.

Fuzja to kompleks mixed-use oferujący przestrzeń biurową, handlowo-usługową, gastronomiczną, a także mieszkalne. Inwestycja to także plac miejski (Ogrody Anny) i otwarte, zielone tereny wspólne liczące blisko 4 ha. Wszystko w otoczeniu historycznej zabudowy dawnych zakładów włókienniczych Karola Scheiblera.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.